Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Pondelok, 6. Júl 2020
12:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiaci - MSR4.
MŠK BK Žiar nad Hronom
vs
BBK Bánovce nad Bebravou
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiačky - MSR3.
MBK Ružomberok
vs
BA Čaňa
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Lucia Zlatošová
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiaci - MSR2.
MBA Prievidza
vs
BK Lokomotíva Sereď
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiačky - MSR1.
YOUNG ANGELS U14 Košice
vs
Piešťanské Čajočky
1. rozhodca
Peter Gacík
2. rozhodca
Lucia Zlatošová
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiaci - MSR3.
Inter Bratislava
vs
BA Čaňa
1. rozhodca
Helena Galádová
2. rozhodca
Roland Štuhl
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiačky - MSR4.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
YOUNG ANGELS U13 Košice
1. rozhodca
Eduard Mačák
2. rozhodca
Daniel Bigoš
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiaci - MSR1.
BSC Bratislava
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Roland Štuhl
2. rozhodca
Helena Galádová
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - žiačky - MSR2.
ŠBK GREEN Šamorín
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Eduard Mačák
2. rozhodca
Daniel Bigoš
3. rozhodca
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca