Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 4. Júl 2020
08:30
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - kadeti - MSR5.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
Diawin Košice
1. rozhodca
Ľubomír Begáni
2. rozhodca
Štefan Kubík
3. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
08:30
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie mini žiačky - MSR5.
BKM Junior UKF Nitra
vs
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Robert Hudák
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - kadeti - MSR6.
BKM Iskra Svit
vs
BBK Bánovce nad Bebravou
1. rozhodca
Marek Viazanko
2. rozhodca
Martin Bujňák
3. rozhodca
Martin Kuchár
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie mini žiačky- MSR6.
CBK MINIBUSEUROPA KE
vs
AKAPO Lučenec
1. rozhodca
Viktória Barabášová
2. rozhodca
Veronika Kolesárová
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie mini žiačky - MSR7.
MBK Ružomberok
vs
MBK Stará Turá
1. rozhodca
Tomáš Kiss
2. rozhodca
Veronika Kolesárová
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie mini žiačky - MSR8.
YOUNG ANGELS U12 Košice
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Robert Hudák
2. rozhodca
Viktória Barabášová
3. rozhodca
Komisár
Miroslav Matejčík
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:15
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - kadeti - MSR8.
Inter Bratislava
vs
MBK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Štefan Kubík
2. rozhodca
Martin Bujňák
3. rozhodca
Ľubomír Begáni
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:00
Športová hala, Stará Turá
,
Stará Turá
Vyššie súťaže - 1.liga ženy a juniorky U19 - SF3.
MBK Stará Turá
vs
BK ŠK UMB Banská Bystrica
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Kamila Višniarová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:30
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - kadeti - MSR7.
KB Košice
vs
ŠBK Junior Levice
1. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Martin Kuchár
Komisár
Eduard Cetl
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca