Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 18. Júl 2020
08:30
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie žiačky - MSR5.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
vs
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
1. rozhodca
Milan Andráši
2. rozhodca
Lucia Zlatošová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
08:30
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - starší žiaci - MSR5.
1.BK Humenné
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Lukáš Životský
2. rozhodca
Eduard Mačák
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
Hotelová akadéma, Južná trieda 10, Košice
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie žiačky - MSR6.
BK Slovan Bratislava
vs
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
1. rozhodca
Stanislav Mlynarčík
2. rozhodca
Milan Andráši
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:45
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - starší žiaci - MSR6.
BK Lokomotíva Sereď
vs
ŠBK Junior Levice
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie žiačky - MSR7.
CBK Minibuseuropa Ťahanovce Košice
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Stanislav Mlynarčík
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:15
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - staršie žiačky - MSR8.
YOUNG ANGELS U15 Košice
vs
BK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Lucia Zlatošová
3. rozhodca
Komisár
Igor Juhás
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - starší žiaci - MSR7.
Inter Bratislava
vs
BKM Iskra Svit
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
19:45
Stará jazdiareň
,
Košice
Vyššie súťaže - Finálový turnaj - starší žiaci - MSR8.
Diawin Košice
vs
MBA Prievidza
1. rozhodca
Lukáš Životský
2. rozhodca
Eduard Mačák
3. rozhodca
Komisár
Michal Šramko
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca