Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 8. Júne 2019
08:30
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT7.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Peter Dujava
2. rozhodca
Rastislav Frass
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
08:30
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT7.
ŠBK GALAXY Košice orange
vs
MBA Prievidza
1. rozhodca
Roland Štuhl
2. rozhodca
Karolína Krnáčová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:15
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT8.
CBK 2008 Košice
vs
Young Angels Yellow Košice
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:15
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT8.
BK Inter Bratislava
vs
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
2. rozhodca
Roland Štuhl
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT9.
BKM Žilina - Závodie
vs
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
1. rozhodca
Martin Červenec
2. rozhodca
Peter Dujava
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:30
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT9.
ŠBK GALAXY Košice yellow
vs
AKAPO Lučenec
1. rozhodca
Bruno Samuel Fáber
2. rozhodca
Karolína Krnáčová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:15
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT10.
ŠBK Šamorín
vs
Young Angels Yellow Košice
1. rozhodca
Peter Dujava
2. rozhodca
Rastislav Frass
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:15
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT10.
MBA Prievidza
vs
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
Eduard Mačák
2. rozhodca
Marek Matejka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT11.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
CBK 2008 Košice
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Simona Perečinská
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT11.
AKAPO Lučenec
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Eduard Mačák
2. rozhodca
Marek Matejka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:45
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladšie mini žiačky - FT12.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
vs
BKM Žilina - Závodie
1. rozhodca
Martin Červenec
2. rozhodca
Rastislav Frass
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:45
,
Nižšia súťaž - Finálový turnaj - mladší mini žiaci - FT12.
ŠBK GALAXY Košice orange
vs
ŠBK GALAXY Košice yellow
1. rozhodca
Marek Matejka
2. rozhodca
Karolína Krnáčová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca