Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Nedeľa, 14. Apríl 2019
09:30
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - 1.-8.miesto - A23.
MBK VICTORIA ŽILINA
vs
BK Inter Bratislava
1. rozhodca
Martin Bujňák
2. rozhodca
Marek Viazanko
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - 1.-8.miesto - A24.
BKM Iskra Svit
vs
BKM SPU Nitra
1. rozhodca
Roman Štrauch
2. rozhodca
Robert Hudák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ZŠ Komenského
,
Poprad
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto - A38.
BAM Poprad
vs
YOUNG ANGELS U17 Košice
1. rozhodca
Peter Bullo
2. rozhodca
Vanesa Tuhá
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 9.-14.miesto - B24.
MBK Ružomberok
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Mária Donovalová
2. rozhodca
Eduard Mačák
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ŠH Hajdóczyho
,
Trnava
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto - A39.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
BK ZŠ Zvolen
1. rozhodca
Tomáš Hadari
2. rozhodca
Darko Anastasov
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
Športová hala, Stará Turá
,
Stará Turá
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto - A40.
BK Nové Mesto nad Váhom
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Jakub Čomaj
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Vyššia súťaž - 1.liga Kadetky U17 - 1.-8.miesto - A37.
ŠKBD Spišská Nová Ves
vs
YOUNG ANGELS U16 Košice
1. rozhodca
Jozef Špirka
2. rozhodca
Roman Štrauch
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:30
ŠH Žiar n. Hronom
,
Žiar nad Hronom
Vyššia súťaž - 1.liga Kadeti U17 - 1.-8.miesto - A22.
MŠK BK Žiar nad Hronom
vs
BBK Bánovce nad Bebravou
1. rozhodca
Ľubomír Begáni
2. rozhodca
Martin Kuchár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca