-
09:00
Basketbalový klub Pezinok vs ŠINTER Basket
-
09:00
MBA Prievidza vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
09:30
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
10:00
ŠBK Handlová vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
10:00
Young Angels U13 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
10:00
BA Spartak Myjava vs BC Komárno - MS
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs Inter Bratislava Black
-
10:30
IBAS Bratislava - MS vs UNI GYŐR NKA
-
10:30
ŠINTER Basket vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:30
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
11:00
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
11:00
AKAPO Lučenec vs Rožňavskí vlci
-
11:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs BK AS Trenčín - MS
-
11:15
BKM Žilina vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
11:30
ŠBK Handlová vs BK ZŠ Zvolen MS
-
11:30
Young Angels U13 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice - MS
-
11:30
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
11:30
BA Spartak Myjava vs BC Komárno - MS
-
11:30
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:00
Piešťanské Čajočky - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:00
MBK Ružomberok vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
IBAS Bratislava - MS vs UNI GYŐR NKA
-
12:00
BK Lokomotíva Sereď vs Basketbalový klub Pezinok
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Junior Levice
-
12:00
ŠBK Galaxy Košice vs BK Inter Bratislava
-
12:00
B.S.C. Bratislava vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
12:00
MIBA Stupava - MS vs AKAPO Lučenec
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Šamorín
-
13:00
BKM Žilina vs BK AS Trenčín - MS
-
13:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs RIM Basket Košice
-
13:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BA Čaňa
-
13:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs YOUNG ANGELS U19 Košice
-
13:00
ŠBK Junior Patrioti Levice U23 vs BK Slovenský Orol Levoča
-
13:30
BA Spartak Myjava vs BKM Junior Nitra
-
13:30
Piešťanské Čajočky - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:30
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
14:00
Young Angels U11 Košice vs TYDAM UPJŠ Košice
-
14:00
BKM Iskra Svit vs MBK Victoria Žilina
-
14:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs BKM Iskra Svit
-
14:00
Levy Senec vs BK NMnV
-
14:00
BK Slovan Bratislava vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
14:30
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
14:30
MBK Victoria Žilina vs 1.BK Michalovce
-
14:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Young Angels U15 Košice
-
15:00
CBK Košice vs Slávia Banská Bystrica
-
15:00
BA Spartak Myjava vs BKM Junior Nitra
-
15:00
BKM Žilina vs BK AS Trenčín - MS
-
15:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs MBA Prievidza
-
15:30
TYDAM UPJŠ Košice vs Young Angels U11 Košice
-
16:00
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
16:00
IBAS Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
16:00
BKM Iskra Svit vs BK Inter Bratislava
-
16:00
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
16:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BAM Poprad
-
16:00
BK Slovan Bratislava vs YOUNG ANGELS U23 Košice
-
16:00
ŽBK Rožňava vs TYDAM UPJŠ Košice
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs Piešťanské Čajky
-
17:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs CBK U11 Košice
-
17:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs 1.BK Michalovce
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs MŠK BO Holíč
-
17:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BK Lokomotíva Sereď
-
17:00
Piešťanské Čajočky vs CBK U15 Košice
-
17:00
ŠBK Šamorín vs MBK Ružomberok
-
17:15
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
17:30
Young Angels Košice vs ŠBK Šamorín
-
17:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs B.S.C. Bratislava
-
18:00
MBK Baník Handlová vs BK Inter Bratislava
-
18:00
BKM Lučenec vs BC Komárno
-
18:00
BC Prievidza vs Iskra Svit
-
18:00
Patrioti Levice vs SPIŠSKÍ RYTIERI
-
18:00
MBK Victoria Žilina vs ŠBK Galaxy Košice
-
18:00
BK MŠK Kežmarok vs BK Dolný Kubín
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:00
BK DSG Dunajská Streda vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
18:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs CBK U11 Košice