-
,
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs B.S.C. Bratislava
-
MŠK BK Žiar nad Hronom vs BKM SPU Nitra
-
BKM SPU Nitra vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
ŠINTER BAsket - MS vs BKM Petržalka - MS
-
09:30
TYDAM JAZERO KOŠICE vs TYDAM UPJŠ Košice
-
09:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs IBAS Bratislava - MS
-
09:30
MBK Victoria Žilina vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:30
ŠBK Galaxy Košice vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
10:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
Young Angels U12 Košice vs BAM Poprad
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Vráble
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
10:00
MIBA Stupava - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
10:00
BK AS Trenčín vs Piešťanské Čajočky
-
10:00
RIM Basket Košice vs AKAPO Lučenec
-
10:30
MBK Ružomberok vs AKAPO Lučenec
-
10:30
BK Lokomotíva Sereď - MS vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:30
ŠKBD Spišská Nová Ves vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:30
ŠINTER BAsket - MS vs BKM Petržalka - MS
-
11:00
TYDAM JAZERO KOŠICE vs TYDAM UPJŠ Košice
-
11:30
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS vs BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
-
11:30
Young Angels U12 Košice vs BAM Poprad
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs IBAS Bratislava - MS
-
11:30
MIBA Stupava - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
12:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK Vráble
-
12:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ORAVA BasCats
-
12:00
ŠKBD Spišská Nová Ves vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:30
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Karlovka Bratislava
-
12:30
MBK Ružomberok vs AKAPO Lučenec
-
12:30
Biosaurus Basketball Academy Komárno vs MBK Karlovka Bratislava
-
13:00
ŠINTER Basket vs BK Inter Bratislava
-
13:00
IBAS Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
13:00
TYDAM UPJŠ Košice vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:00
BK AS Trenčín U23 vs BK Slovenský Orol Levoča
-
14:00
BK ŠPD Rožňava vs MBK Victoria Žilina
-
14:00
MBK Karlovka Bratislava vs MIBA Stupava - MS
-
14:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BKM Junior Nitra
-
14:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs B.S.C. Bratislava
-
14:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
14:30
ŠINTER Basket vs BK Inter Bratislava
-
14:30
IBAS Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
14:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BK MŠK Mileo Kežmarok
-
14:30
BKM Iskra Svit vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
15:00
1.BK Humenné vs PU Akademik Prešov
-
15:30
BKM Iskra Svit vs BK ŠPD Rožňava
-
15:30
MIBA Stupava - MS vs BK Lokomotíva Sereď
-
15:30
SLÁVIA RIM Košice B vs BK ŠPD Rožňava
-
15:30
,
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
16:00
BC Komárno vs BC Prievidza
-
16:00
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
16:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BKM Junior Nitra
-
16:00
1.BK Michalovce vs BKM Iskra Svit
-
16:00
BK Slovan Bratislava vs BK AŠK Slávia Trnava
-
16:30
BA Čaňa vs BK MŠK Kežmarok
-
16:30
ŠINTER Basket vs Levy Senec
-
17:00
BK ŠK UMB Banská Bystrica vs Slávia Banská Bystrica
-
17:00
BK Inter Bratislava vs BKM Lučenec
-
17:00
MBK Victoria Žilina vs BKM Iskra Svit
-
17:00
ŠBK Šamorín vs BK Lokomotíva Sereď
-
17:30
BKM Bardejov vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
17:30
MBK Ružomberok vs BA Čaňa
-
18:00
Piešťanské Čajky vs Young Angels Košice
-
18:00
SPIŠSKÍ RYTIERI vs MBK Baník Handlová
-
18:00
Iskra Svit vs Patrioti Levice
-
18:00
Diawin Košice vs MBA Prievidza
-
18:00
BK Lokomotíva Sereď vs ŠBK Junior Levice
-
18:00
YOUNG ANGELS U17 Košice vs BKM Bardejov
-
18:00
MBK Karlovka Bratislava vs Basketbalový klub Pezinok
-
19:00
MŠK BO Holíč vs TJ Iskra Partizánske
-
19:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BK DSG Dunajská Streda
-
19:15
Inter Bratislava vs BKM SPU Nitra