Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Február,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január
Február 2023
Marec
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
31
1
2
3
4
5
09:00
Sobota 04
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
Piešťanské Čajočky - MS
10:00
Nedeľa< 05
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava
+
MBK Stará Turá
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK AS Trenčín - MS
+
ŠBK Handlová
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue - MS
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
Rožňavskí vlci
+
RIM Basket Košice
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MIBA Stupava
+
BBK Bánovce nad Bebravou MS
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM UPJŠ Košice - MS
11:15
1.liga Mladší mini U11 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
B.S.C. Bratislava Blue - MS
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
UNI GYŐR NKA
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava
+
MBK Stará Turá
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
BKM Žilina
12:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK U11 Košice
+
BKM Bardejov
14:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK AS Trenčín - MS
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
IBAS Bratislava - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
Young Angels U13 Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
IBAS Bratislava - MS
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BA Spartak Myjava
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
B.S.C. Bratislava
+
MIBA Stupava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠINTER Basket
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
MIBA Stupava
+
BK AS Trenčín - MS
30 more events ...
6
7
8
9
10
11
12
00:00
Sobota 11
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
09:00
Nedeľa< 12
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MIBA Stupava - MS
+
BKM SPU Nitra B - MS
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BAM Poprad
00:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BA Spartak Myjava
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM JAZERO KOŠICE
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
TYDAM UPJŠ Košice
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BKM Bardejov
+
TYDAM JAZERO KOŠICE
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK ŠPD Rožňava
+
BKM SPU Nitra
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
BA Čaňa
10:45
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MIBA Stupava - MS
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
Biosaurus Basketball Academy Komárno
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BAM Poprad
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
BA Spartak Myjava
10:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BC Komárno - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM SPU Nitra
+
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
ŠBK Galaxy Košice
+
MBK Liptovský Mikuláš
12:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
B.S.C. Bratislava
+
BK Inter Bratislava
12:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BKM SPU Nitra B - MS
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
13:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ŠKP BBC Banská Bystrica - MS
+
BK ŠPD Rožňava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
ORAVA BasCats
+
MBK Ružomberok
14:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
IBAS Bratislava
+
BKM Junior Nitra
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Petržalka
+
ŠBK Šamorín
15:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
IBAS Bratislava
+
BKM Junior Nitra
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
38 more events ...
13
14
15
16
17
18
19
00:00
Streda 15
1.liga Starší mini U12 - Západ
MIBA Stupava
+
MBK Karlovka Bratislava
18:00
Štvrtok 16
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
MBK Karlovka Bratislava
00:00
Sobota 18
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
ŠBK Handlová
+
BK Inter Bratislava
09:00
Nedeľa< 19
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
MBA Prievidza
16:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MIBA Stupava
+
MBK Karlovka Bratislava
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Stará Turá
09:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
18:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BA Čaňa
+
TYDAM UPJŠ Košice
09:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
BKM Žilina
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BA Spartak Myjava
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice - MS
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ZŠ Zvolen MS
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
1.BK Michalovce
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BK AS Trenčín - MS
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Rožňavskí vlci
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels U13 Košice
+
BKM Bardejov
10:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBK Victoria Žilina
+
BKM Iskra Svit
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
IBAS Bratislava - MS
+
ŠBK Šamorín
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
ORAVA BasCats
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BKM Iskra Svit
+
MBA Prievidza
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina
+
AKAPO Lučenec
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
MBK Stará Turá
11:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
BKM Bardejov
+
BA Čaňa
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BA Čaňa
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
BKM Žilina
12:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice - MS
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Gabko Senec - MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
12:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BAM Poprad
+
BK Nové Mesto nad Váhom
29 more events ...
4 more events ...
20
21
22
23
24
25
26
15:30
Utorok 21
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
MBA Prievidza
+
BK Inter Bratislava
14:00
Streda 22
1.liga Starší mini U12 - Gold
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
ŠBK Handlová
00:00
Sobota 25
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
IBAS Bratislava
00:00
Nedeľa< 26
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
Basketbalový klub Pezinok
15:30
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
BK Inter Bratislava
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
00:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
IBAS Bratislava
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Basketbalový klub Pezinok
+
ŠINTER Basket
15:30
1.liga Starší mini U12 - Gold
MBA Prievidza
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
UNI GYŐR NKA
00:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠINTER Basket
+
BK Lokomotíva Sereď
17:00
1.liga Starší mini U12 - Gold
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď - MS
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
TYDAM JAZERO KOŠICE
09:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior Nitra
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
00:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
TYDAM JAZERO KOŠICE
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - GOLD
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBA Prievidza
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
Young Angels U14 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM SPU Nitra
+
BK DOMOV Topoľčany U13 - MS
00:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
Young Angels U14 Košice
+
BA Čaňa
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
Slávia ŠKP Banská Bystrica
+
BKM Žilina
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
MBK Ružomberok
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Žiačky U14 - Stred
ORAVA BasCats
+
Slávia ŠKP Banská Bystrica
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Žilina
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
MIBA Stupava - MS
+
ŠINTER BAsket - MS
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Lokomotíva Sereď - MS
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
CBK U14 Košice
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior Nitra
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BC Komárno - MS
+
UNI GYŐR NKA
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
MBK Victoria Žilina
+
RIM Basket Košice
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
MBK Ružomberok
11:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
BK Nové Mesto nad Váhom
+
BKM SPU Nitra
11 more events ...
5 more events ...
27
28
1
2
3
4
5
16:30
Pondelok 27
1.liga Žiačky U14 - Stred
BAM Poprad
+
ORAVA BasCats
17:30
1.liga Žiačky U14 - Stred
BAM Poprad
+
ORAVA BasCats