Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Január,
2020
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január 2020
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
15:00
Piatok 10
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
CBK MINIBUSEUROPA KE
+
BAM Poprad
08:30
Sobota 11
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
RIM Basket Košice
09:30
Nedeľa< 12
1.liga Žiaci U14 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
15:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BA Čaňa
+
B.S.C. Bratislava
16:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
16:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
CBK MINIBUSEUROPA KE
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
11:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
17:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
12:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Inter Bratislava
+
MBK VICTORIA ŽILINA
17:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
YOUNG ANGELS U13 Košice
+
YOUNG ANGELS U12 Košice
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
12:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK AŠK Slávia Trnava
12:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
+
BKM Iskra Svit
10:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
AKAPO Lučenec
+
ORAVA BasCats
10:30
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BK Lokomotíva Sereď
+
MBA Prievidza
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Východ
BAM Poprad
+
YOUNG ANGELS U11 Košice
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
MBK Stará Turá
+
International Basket Academy Slovakia (IBAS)
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Lokomotíva Sereď
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Lokomotíva Sereď
9 more events ...
13
14
15
16
17
18
19
15:00
Streda 15
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
16:00
Piatok 17
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
+
ABOVIA 96 Košice
00:01
Sobota 18
1.liga Mladší mini U11 - Stred
AKAPO Lučenec
+
MBK VICTORIA ŽILINA
00:01
Nedeľa< 19
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK ŠPD Rožňava
16:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
YOUNG ANGELS U13 Košice
17:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ A
+
ABOVIA 96 Košice
00:01
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA
+
ŠBK Junior Levice
00:01
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
RIM Basket Košice
+
BK ŠPD Rožňava
00:01
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA
+
AKAPO Lučenec
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BKM SPU NITRA
+
MBK AŠK Slávia Trnava
00:01
1.liga Mladší mini U11 - Stred
ŠBK Junior Levice
+
MBK VICTORIA ŽILINA
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Inter Bratislava žltí
+
ŠBK Junior Levice
08:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice yellow
+
ABOVIA 96 Košice
09:30
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Poprad
09:00
1.liga Mladší mini U11 - Stred
MBA Prievidza
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBK VICTORIA ŽILINA
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
AKAPO Lučenec
10:30
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BK Inter Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BKM SPU NITRA
+
BK Gabko Senec
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
Inter Bratislava žltí
+
ŠBK Junior Levice
09:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
Piešťanské Čajočky
10:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Junior UKF Nitra - MS
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Michalovce
10:45
1.liga Mladší mini U11 - Východ
ŠBK GALAXY Košice orange
+
BKM Iskra Poprad
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
11:00
2.liga muži - Východ
BK UVL Košice
+
BK MŠK Kežmarok
09:45
1.liga Mladší mini U11 - Východ
RIM Basket Košice
+
ŠBK GALAXY Košice yellow
11:45
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBK VICTORIA ŽILINA
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBA Prievidza
+
BK ZŠ Zvolen
12:00
1.liga Mladší mini U11 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ŠBK GALAXY Košice orange
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ B
BK ŠPD Rožňava
+
RIM Basket Košice
12:00
1.liga Mladší mini U11 - Západ
BKM SPU NITRA
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
MBK Ružomberok
12:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Junior UKF Nitra - MS
45 more events ...
3 more events ...
20
21
22
23
24
25
26
15:00
Štvrtok 23
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
AKAPO Lučenec - MS
+
ŠBK Handlová
08:30
Sobota 25
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:00
Nedeľa< 26
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Junior Komárno
+
MBK AŠK Slávia Trnava
16:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
AKAPO Lučenec - MS
+
ŠBK Handlová
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
ORAVA BasCats
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
09:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
09:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Karlovka Bratislava
09:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK ŠPD Rožňava
+
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue MS
+
BK Junior Komárno
09:30
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
10:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBK Liptovský Mikuláš
+
BBK Bánovce nad Bebravou
09:30
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
ŠBK Junior Levice
10:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Východ
YOUNG ANGELS U11 Košice
+
BKM Bardejov
11:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
B.S.C. Bratislava Blue MS
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Stará Turá
11:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
MBK Karlovka Bratislava
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred
BKM Junior UKF Nitra
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:30
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBK Liptovský Mikuláš
+
BBK Bánovce nad Bebravou
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
12:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BARDEJOVSKÍ RYTIERI
10:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
MBK VICTORIA ŽILINA
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
BK Inter Bratislava
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BKM SPU NITRA
+
ŠBK Junior Levice
10:10
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
33 more events ...
27
28
29
30
31
1
2
15:15
Štvrtok 30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
AKAPO Lučenec
14:00
Piatok 31
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
BA Čaňa
+
B.S.C. Bratislava
16:45
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen MS
+
AKAPO Lučenec
16:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
MBA Prievidza
+
RIM Basket Košice
18:00
1.liga Žiaci U14 - o 1.-8.miesto
B.S.C. Bratislava
+
RIM Basket Košice