Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Apríl,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Apríl 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
16:30
Pondelok 01
1.liga Starší mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
ŠBK Handlová
14:00
Streda 03
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
ABOVIA 96 Košice
09:00
Sobota 06
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:00
Nedeľa< 07
2.liga Starší žiaci U15 - o 5.-10.miesto
BK Lokomotíva Sereď B
+
TYDAM UPJŠ Košice
18:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
ŠBK Handlová
15:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Fándly Sereď
+
BK Lokomotíva Sereď
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - o 5.-10.miesto
Družba Piešťany
+
1.BK Humenné
15:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
ABOVIA 96 Košice
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Žilina - Závodie
+
MBK Stará Turá
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK GREEN Šamorín
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
Piešťanské Čajočky
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
AKAPO Lučenec
16:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Inter Bratislava
+
ŠBK Junior Levice
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
17:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBK Liptovský Mikuláš
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
AKAPO Lučenec
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BASKETBAL BARDEJOV
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
ŠBK GREEN Šamorín
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BA Čaňa
12:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - o 1.-4.miesto
BK Pezinok
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
13:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
RIM Basket Košice
+
ABOVIA 96 Košice
10:20
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
14:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
MBK Ružomberok
+
BA Čaňa
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Fándly Sereď
+
BK Lokomotíva Sereď
14:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
RIM Basket Košice
+
ABOVIA 96 Košice
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
15:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
MBK Ružomberok
+
BA Čaňa
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Žilina - Závodie
+
MBK Stará Turá
11:15
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BAM Poprad
+
BKM Bardejov
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK AŠK Slávia Trnava
25 more events ...
8
9
10
11
12
13
14
15:30
Pondelok 08
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
17:30
Streda 10
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
15:30
Štvrtok 11
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
BK ZŠ Zvolen
15:30
Piatok 12
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
08:30
Sobota 13
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
BAM Poprad
09:00
Nedeľa< 14
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBK VICTORIA ŽILINA
17:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBA Prievidza
+
BBK Bánovce nad Bebravou
18:45
1.liga Žiaci U14 - Východ
RIM Basket Košice
+
TYDAM UPJŠ Košice
16:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
16:40
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBA Prievidza
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
BBK Bánovce nad Bebravou
+
MBK Victoria Žilina
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Žilina - Závodie
+
ŠBK WHITE Šamorín
17:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
BK ZŠ Zvolen
09:30
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ZŠ Zvolen
17:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ABOVIA 96 Košice
09:45
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK Lokomotíva Sereď
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
RIM Basket Košice
17:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBK VICTORIA ŽILINA
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BK Kovohuty Krompachy - MS
18:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
ABOVIA 96 Košice
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
1.BK Michalovce
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - o 1.-4.miesto
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BK Pezinok
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BKM Iskra Poprad
10:05
1.liga Starší mini U12 - Stred
ŠBK Handlová
+
MBK VICTORIA ŽILINA
10:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Petržalka - Five Stars
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BKM Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BKM Žilina - Závodie
+
ŠBK WHITE Šamorín
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK Basket Stará Ľubovňa
+
BAM Poprad
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
AKAPO Lučenec
+
BK ZŠ Zvolen
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
RIM Basket Košice
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Junior UKF Nitra
11:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BK Kovohuty Krompachy - MS
10:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
+
BK Junior Komárno
12:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Petržalka - Five Stars
10:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
+
MBK Ružomberok
12:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA A
+
MBK VICTORIA ŽILINA B
11:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
13:30
1.liga Žiaci U14 - Stred
MBK VICTORIA ŽILINA A
+
MBK VICTORIA ŽILINA B
21 more events ...
1 more events ...
15
16
17
18
19
20
21
15:00
Streda 17
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Bardejov
18:00
Sobota 20
2.liga muži - Východ
BK ŠPD Rožňava
+
1.BK Humenné
16:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BKM Bardejov
22
23
24
25
26
27
28
11:30
Utorok 23
2.liga Starší žiaci U15 - o 5.-10.miesto
BKM Iskra Svit B
+
BK Lokomotíva Sereď B
16:00
Streda 24
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
MBK Ružomberok
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
00:01
Sobota 27
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BA Čaňa
10:00
Nedeľa< 28
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK GREEN Šamorín
+
ŠBK WHITE Šamorín
16:30
2.liga Starší žiaci U15 - o 1.-4.miesto
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
BK ŠPD Rožňava
00:01
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
ABOVIA 96 Košice
+
BA Čaňa
10:00
2.liga Starší žiacu U15 - o 5.-10.miesto
BK Lokomotíva Sereď B
+
BKM Iskra Svit B
17:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
MBK Ružomberok
+
ŠKBD Spišská Nová Ves
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Žilina - Závodie
09:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Fándly Sereď
11:00
2.liga Starší žiacu U15 - o 5.-10.miesto
Družba Piešťany
+
ŠBK Handlová
09:00
2.liga Starší žiacu U15 - o 5.-10.miesto
BK Lokomotíva Sereď B
+
ŠBK Handlová
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
ŠBK GREEN Šamorín
+
ŠBK WHITE Šamorín
09:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BA Čaňa
+
BAM Poprad
12:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BKM Žilina - Závodie
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
MBK Stará Turá
12:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
BASKETBAL BARDEJOV
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
MBA Prievidza
13:00
2.liga muži - Východ
BK MŠK Kežmarok
+
BK UVL Košice
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - o 1.-4.miesto
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK Liptovský Mikuláš
13:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
Young Angels Blue Košice
+
ŽBK Rožňava
14:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
BASKETBAL BARDEJOV
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
ŠBK Handlová
+
IMC Slovakia Považská Bystrica
16:00
2.liga Starší žiaci U15 - o 1.-4.miesto
BK Pezinok
+
MBK Liptovský Mikuláš
10:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK Fándly Sereď
10:30
2.liga Starší žiaci U15 - o 5.-10.miesto
ŠBK Handlová
+
BK Lokomotíva Sereď B
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
MBK Ružomberok
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
34 more events ...
29
30
1
2
3
4
5
15:30
Pondelok 29
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
Školský basketbalový klub Handlová - MS
12:00
Utorok 30
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
17:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
Školský basketbalový klub Handlová - MS
13:20
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
18:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Pezinok
+
BK Inter Bratislava
20:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Pezinok
+
BK Inter Bratislava