Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Február,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Február 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
31
1
2
3
10:00
Piatok 01
1.liga Starší mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
RIM Basket Košice
10:00
Sobota 02
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BKM Junior UKF Nitra
09:00
Nedeľa< 03
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
10:45
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Poprad
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK WHITE Šamorín
11:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Východ
CBK 2007 Košice
+
Young Angels Yellow Košice
11:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
BA Čaňa
+
RIM Basket Košice
10:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBA Prievidza
+
Školský basketbalový klub Handlová
10:15
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
12:20
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
ABOVIA 96 Košice
10:30
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Svit
12:30
1.liga Starší mini U12 - Východ
1.BK Michalovce
+
BKM Iskra Poprad
10:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
+
MBK Karlovka Bratislava
11:00
2.liga muži - Východ
1. BK HUMENNÉ
+
BKM DASTET Krompachy
10:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
ŠBK WHITE Šamorín
10:00
1.liga Žiaci U14 - Stred
ŠKP BBC Banská Bystrica
+
MBK Victoria Žilina A
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Východ
CBK 2007 Košice
+
Young Angels Yellow Košice
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BK Junior Komárno
+
BK Inter Bratislava
11:45
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
10:00
1.liga Žiaci U14 - Západ
BKM SPU Nitra
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
12:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BAM Poprad
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
13:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
Mestský basketbalový klub Ružomberok,s.r.o.
+
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
11:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK Šamorín
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BKM Junior UKF Nitra
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
24 more events ...
4
5
6
7
8
9
10
09:30
Sobota 09
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajočky
10:00
Nedeľa< 10
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
09:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina - Závodie
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
RIM Basket Košice
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
12:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Slovan Bratislava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
12:45
2.liga Starší žiaci U15 - Západ
Družba Piešťany
+
BK Lokomotíva Sereď B
10:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK AŠK Slávia Trnava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
14:00
2.liga muži - Východ
BKM DASTET Krompachy
+
BK UVL Košice
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
MBA Prievidza
14:15
2.liga Starší žiaci U15 - Západ
Družba Piešťany
+
BK Lokomotíva Sereď B
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BA Čaňa
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - Východ
TYDAM UPJŠ Košice
+
BKM Iskra Svit B
10:00
2.liga Starší žiaci U15 - Západ
BK Pezinok
+
ŠKP BBC Banská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BKM Žilina - Závodie
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajočky
11:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Lokomotíva Sereď
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
11:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
20 more events ...
11
12
13
14
15
16
17
16:20
Streda 13
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BKM SPU Nitra
16:30
Štvrtok 14
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK 2005 Košice
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
16:00
Piatok 15
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BK Kovohuty Krompachy - MS
09:00
Sobota 16
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
09:30
Nedeľa< 17
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
17:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Fándly Sereď
+
BK Junior Komárno
18:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
CBK 2005 Košice
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
17:30
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
+
BK Kovohuty Krompachy - MS
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
MBK Ružomberok
17:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK AŠK Slávia Trnava
+
BKM SPU Nitra
09:00
1.liga Starší mini U12 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Karlovka Bratislava
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
18:15
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Fándly Sereď
+
BK Junior Komárno
09:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
BAM Poprad
11:00
1.liga Starší mini U12 - Stred
MBK Victoria Žilina
+
MŠK BK Žiar nad Hronom
09:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
BKM SPU Nitra
+
MBK Karlovka Bratislava
11:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK Slovan Bratislava
12:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Staršie mini U12 - Západ
BKM Petržalka - Five Stars
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
12:30
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
+
ŠBK Šamorín
10:00
1.liga Starší mini U12 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
14:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
10:00
1.liga Žiaci U14 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
TYDAM UPJŠ Košice
10:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
ŽBK Rožňava - MS
+
MBK Ružomberok
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
ŠBK Šamorín
+
Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
10:00
1.liga Žiačky U14 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:15
1.liga Staršie mini U12 - Východ
BAM Poprad
+
CBK 2007 Košice
10:15
1.liga Žiačky U14 - Východ
YOUNG ANGELS U14 Košice
+
BAM Poprad
10:30
1.liga Staršie mini U12 - Stred
BK ZŠ Zvolen
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
26 more events ...
18
19
20
21
22
23
24
17:00
Utorok 19
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
12:30
Streda 20
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
BASKETBAL BARDEJOV
14:00
Štvrtok 21
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
ŠBK Šamorín
16:00
Piatok 22
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
08:30
Sobota 23
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
10:00
Nedeľa< 24
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
Young Angels Yellow Košice
18:30
1.liga Žiaci U14 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
14:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BKM Iskra Poprad
+
BASKETBAL BARDEJOV
15:15
1.liga Žiačky U14 - Západ
Školský basketbalový klub Handlová - MS
+
ŠBK Šamorín
16:15
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
ŠBK Fándly Sereď
09:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
ŠBK Šamorín
11:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Východ
BKM Bardejov
+
Young Angels Yellow Košice
16:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Školský basketbalový klub Handlová
17:15
1.liga Starší mini U12 - Západ
MBK Karlovka Bratislava
+
MBK AŠK Slávia Trnava
10:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
BKM Žilina - Závodie
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:30
2.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
BK ŠPD Rožňava
17:15
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Gabko Senec
17:45
1.liga Starší mini U12 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
ŠBK Fándly Sereď
10:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
MBK Stará Turá
+
BK AŠK Slávia Trnava
13:00
2.liga Starší žiaci U15 - Východ
BKM Iskra Svit B
+
BK ŠPD Rožňava
17:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Stred
IMC Slovakia Považská Bystrica
+
Školský basketbalový klub Handlová
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
15:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Poprad
18:30
1.liga Starší mini U12 - Západ
BK Inter Bratislava
+
BK Gabko Senec
10:00
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
16:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Východ
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BKM Iskra Poprad
10:15
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Západ
BKM Junior UKF Nitra
+
ŠBK Šamorín
10:30
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ŠBK GREEN Šamorín
11:00
1.liga Mladšie mini U11 3x3 - Stred
BKM Žilina - Závodie
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
11:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Západ
Piešťanské Čajočky
+
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
11:00
1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ
BK Slovan Bratislava
+
ŠBK WHITE Šamorín
11:00
1.liga Žiačky U14 - Východ
MBK Ružomberok
+
YOUNG ANGELS U14 Košice
11:30
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
BK Inter Bratislava
+
Školský ŠK B.S.C. Bratislava
11:45
1.liga Mladší žiaci U13 - Západ
ŠBK Junior Levice
+
BKM SPU Nitra
12:00
1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred
MBK Ružomberok
+
BKM Žilina - Závodie
24 more events ...
25
26
27
28
1
2
3
16:00
Utorok 26
1.liga Starší mini U12 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Školský basketbalový klub Handlová
17:30
1.liga Starší mini U12 - Stred
MŠK BK Žiar nad Hronom
+
Školský basketbalový klub Handlová