Streda, 15. Február 2023
-
,
MIBA Stupava vs MBK Karlovka Bratislava
-
16:30
MIBA Stupava vs MBK Karlovka Bratislava
-
18:00
ŠBK Junior Levice vs Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS
Štvrtok, 16. Február 2023
Sobota, 18. Február 2023
-
,
ŠBK Handlová vs BK Inter Bratislava
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
09:30
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ Košice
-
09:30
ŠBK Handlová vs BKM Žilina
-
10:00
BA Spartak Myjava vs BK Lokomotíva Sereď
-
10:00
MBK Ružomberok vs BK ZŠ Zvolen MS
-
10:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BK AS Trenčín - MS
-
10:00
Young Angels U13 Košice vs BKM Bardejov
-
10:00
IBAS Bratislava - MS vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BKM Iskra Svit vs MBA Prievidza
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs MBK Stará Turá
-
11:00
TYDAM UPJŠ Košice vs BA Čaňa
-
11:00
ŠBK Handlová vs BKM Žilina
-
11:00
BK Gabko Senec - MS vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
Biosaurus Basketball Academy Komárno - MS vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:30
BA Spartak Myjava vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:30
Young Angels U13 Košice vs BKM Bardejov
-
11:30
IBAS Bratislava - MS vs ŠBK Šamorín
-
11:30
BK Slovan Bratislava vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
B.S.C. Bratislava vs MBK Victoria Žilina
-
12:00
MBK Ružomberok vs BK ZŠ Zvolen MS
-
12:00
Slávia ŠKP Banská Bystrica vs BK AS Trenčín - MS
-
12:00
MBK Victoria Žilina vs BK ŠPD Rožňava
-
12:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs Rožňavskí vlci
-
12:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs AKAPO Lučenec
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BC Komárno - MS
-
12:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs Inter Bratislava Black
-
13:00
MBA Prievidza vs MBK Victoria Žilina
-
13:00
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ Košice
-
13:15
MBK Victoria Žilina vs BK ŠPD Rožňava
-
13:30
BA Spartak Myjava vs UNI GYŐR NKA
-
14:00
IBAS Bratislava - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BC Komárno - MS
-
14:00
Inter Bratislava Black vs BK Gabko Senec - MS
-
14:30
BKM Iskra Svit vs B.S.C. Bratislava
-
14:30
BA Čaňa vs TYDAM UPJŠ Košice
-
14:45
BK AS Trenčín - MS vs BBK Bánovce nad Bebravou MS
-
15:30
IBAS Bratislava - MS vs Piešťanské Čajočky - MS
-
15:30
BA Spartak Myjava vs UNI GYŐR NKA
-
17:00
SLÁVIA RIM Košice B vs BK Dolný Kubín
-
17:00
TJ Iskra Partizánske vs BK mdlé káčery Nitra
-
17:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MŠK BO Holíč
Nedeľa, 19. Február 2023
-
09:00
B.S.C. Bratislava vs MBA Prievidza
-
09:00
BKM Bardejov vs BA Čaňa
-
09:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
10:00
TYDAM UPJŠ Košice - MS vs BAM Poprad
-
10:00
1.BK Michalovce vs RIM Basket Košice
-
10:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Rožňavskí vlci
-
10:30
MBK Victoria Žilina vs BKM Iskra Svit
-
11:00
AKAPO Lučenec vs ORAVA BasCats
-
11:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Šamorín
-
11:00
Tréningové stredisko mládeže Slávia Žilina vs AKAPO Lučenec
-
11:00
BKM Bardejov vs BA Čaňa
-
12:00
BKM Žilina vs Slávia ŠKP Banská Bystrica
-
12:00
TYDAM UPJŠ Košice - MS vs BAM Poprad
-
12:30
BAM Poprad vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
12:30
AKAPO Lučenec vs ORAVA BasCats
-
13:30
BAM Poprad vs BK Nové Mesto nad Váhom
-
14:00
TYDAM UPJŠ Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa
-
15:30
TYDAM UPJŠ Košice vs ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa