-
,
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U14 Košice - MS
-
,
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U14 Košice - MS
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
09:00
1.BK Michalovce vs BK ŠPD Rožňava
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď vs MBK Karlovka Bratislava
-
09:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs ŠBK Junior Levice
-
09:30
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs YOUNG ANGELS U12 Košice
-
10:00
ORAVA BasCats vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
10:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Handlová
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BKM Petržalka - Five Stars
-
10:00
ŠBK Šamorín vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
10:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
10:00
BK Junior Komárno - MS vs BKM SPU Nitra
-
10:10
RIM Basket Košice vs
-
10:30
MBK Ružomberok vs AKAPO Lučenec
-
10:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs Piešťanské Čajočky
-
10:30
AKAPO Lučenec - MS vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:30
BK Lokomotíva Sereď vs BK AŠK Slávia Trnava
-
11:00
ŠŠK BASKET Stará Ľubovňa vs YOUNG ANGELS U12 Košice
-
11:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
11:00
ŠBK Junior Levice vs ŠBK Handlová
-
11:00
BK Lokomotíva Sereď vs B.S.C. Bratislava Blue MS
-
11:20
BK ŠPD Rožňava vs
-
11:30
ORAVA BasCats vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:30
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
11:30
YOUNG ANGELS U13 Košice vs MBK Ružomberok
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs BKM Petržalka - Five Stars
-
11:30
ŠBK Šamorín vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:00
MBK Ružomberok vs AKAPO Lučenec
-
12:00
MBK Stará Turá vs ŠBK Handlová
-
12:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs ŠBK Handlová
-
12:15
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs Piešťanské Čajočky
-
12:30
BK Lokomotíva Sereď vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:30
AKAPO Lučenec - MS vs BKM Junior UKF Nitra
-
12:30
1.BK Michalovce vs RIM Basket Košice
-
12:45
MBK Karlovka Bratislava vs B.S.C. Bratislava Blue MS
-
13:00
YOUNG ANGELS U13 Košice vs MBK Ružomberok
-
13:00
MBA Prievidza vs ŠKP BBC Banská Bystrica
-
13:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs ŠBK Junior Levice
-
13:40
RIM Basket Košice vs BK ŠPD Rožňava
-
14:00
BK Lokomotíva Sereď vs BK AŠK Slávia Trnava
-
14:00
ŠBK Junior Levice vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
14:00
BKM Iskra Svit vs MBK Liptovský Mikuláš
-
14:50
vs 1.BK Michalovce
-
15:00
ŠBK Handlová vs BBK Bánovce nad Bebravou
-
15:00
1.BK Humenné vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
16:00
BARDEJOVSKÍ RYTIERI vs BA Čaňa
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs BKM DASTET Krompachy
-
18:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
18:30
BK Prešovské kone Iskra Prešov vs BK UVL Košice
-
19:00
BK EXIT Nitra vs BK DSG Dunajská Streda
-
19:00
BK DOMOV Topoľčany vs TJ Iskra Partizánske