Utorok, 19. Február 2019
Streda, 20. Február 2019
-
12:30
BKM Iskra Poprad vs BASKETBAL BARDEJOV
-
14:00
BKM Iskra Poprad vs BASKETBAL BARDEJOV
-
16:00
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Školský basketbalový klub Handlová
-
17:15
BK Inter Bratislava vs BK Gabko Senec
-
17:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs Školský basketbalový klub Handlová
-
18:30
BK Inter Bratislava vs BK Gabko Senec
Štvrtok, 21. Február 2019
Piatok, 22. Február 2019
-
16:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
16:15
ŠBK Junior Levice vs ŠBK Fándly Sereď
-
17:15
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
17:45
ŠBK Junior Levice vs ŠBK Fándly Sereď
Sobota, 23. Február 2019
-
08:30
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
09:00
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
10:00
BKM Žilina - Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:00
BK Inter Bratislava vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava
-
10:00
ŠBK Junior Levice vs BKM SPU Nitra
-
10:15
BKM Junior UKF Nitra vs ŠBK Šamorín
-
10:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK GREEN Šamorín
-
11:00
BKM Žilina - Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:00
Piešťanské Čajočky vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:00
BK Slovan Bratislava vs ŠBK WHITE Šamorín
-
11:00
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
11:30
BK Inter Bratislava vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava
-
11:45
ŠBK Junior Levice vs BKM SPU Nitra
-
12:00
MBK Ružomberok vs BKM Žilina - Závodie
-
12:00
Piešťanské Čajočky vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
12:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Žilina - Závodie
-
12:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs ŠBK GREEN Šamorín
-
12:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
12:30
BK Slovan Bratislava vs ŠBK WHITE Šamorín
-
12:30
MBK Ružomberok vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
13:00
MBK Ružomberok vs BKM Žilina - Závodie
-
13:00
MBK Stará Turá vs Piešťanské Čajočky
-
13:00
MBK Liptovský Mikuláš vs Školský basketbalový klub Handlová
-
13:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Žilina - Závodie
-
13:30
BBK Bánovce nad Bebravou vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
13:30
BK MŠK Kežmarok vs BKM DASTET Krompachy
-
14:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
14:30
MBK Liptovský Mikuláš vs Školský basketbalový klub Handlová
-
15:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Ružomberok
-
15:00
MBK Stará Turá vs Piešťanské Čajočky
-
15:00
1. BK HUMENNÉ vs MBK Liptovský Mikuláš
-
15:15
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
16:00
MŠK BO Holíč vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
16:45
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
16:45
1. BK HUMENNÉ vs MBK Liptovský Mikuláš
-
17:00
Iskra Partizánske vs BK DSG Dunajská Streda
-
17:30
Basketbalový klub Prešovské kone Iskra Prešov vs BK ŠPD Rožňava
-
18:45
BK Lokomotíva Sereď vs MBK AŠK Slávia Trnava
Nedeľa, 24. Február 2019
-
10:00
BKM Bardejov vs Young Angels Yellow Košice
-
11:30
BKM Bardejov vs Young Angels Yellow Košice
-
11:30
BKM Iskra Svit B vs BK ŠPD Rožňava
-
13:00
BKM Iskra Svit B vs BK ŠPD Rožňava
-
15:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM Iskra Poprad
-
16:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs BKM Iskra Poprad