Streda, 13. Február 2019
-
16:20
MBK AŠK Slávia Trnava vs BKM SPU Nitra
-
17:00
ŠBK Fándly Sereď vs BK Junior Komárno
-
17:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs BKM SPU Nitra
-
18:15
ŠBK Fándly Sereď vs BK Junior Komárno
Štvrtok, 14. Február 2019
Piatok, 15. Február 2019
Sobota, 16. Február 2019
-
09:00
BK ZŠ Zvolen vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava
-
09:00
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
09:00
YOUNG ANGELS U14 Košice vs BAM Poprad
-
09:30
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
10:00
MBK Stará Turá vs BK Slovan Bratislava
-
10:00
,
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
10:00
BKM Iskra Poprad vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
10:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs TYDAM UPJŠ Košice
-
10:00
ŽBK Rožňava - MS vs MBK Ružomberok
-
10:00
ŠBK Šamorín vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
10:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
10:15
BAM Poprad vs CBK 2007 Košice
-
10:15
YOUNG ANGELS U14 Košice vs BAM Poprad
-
10:30
BK ZŠ Zvolen vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:30
1.BK Michalovce vs BA Čaňa
-
10:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava
-
10:45
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:00
BK Pezinok vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
-
11:00
BKM SPU Nitra vs MBK Karlovka Bratislava
-
11:30
,
BKM Petržalka - Five Stars vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
11:30
BKM Iskra Poprad vs BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
-
11:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs TYDAM UPJŠ Košice
-
11:30
ŽBK Rožňava - MS vs MBK Ružomberok
-
11:30
ŠBK Šamorín vs Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE
-
12:00
MBK Stará Turá vs BK Slovan Bratislava
-
12:00
1.BK Michalovce vs BA Čaňa
-
12:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK AŠK Slávia Trnava
-
12:30
BK AŠK Slávia Trnava vs AKAPO Lučenec
-
12:30
BK Pezinok vs Školský ŠK B.S.C. Bratislava - MS
-
12:30
Piešťanské Čajočky vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
14:00
BK AŠK Slávia Trnava vs AKAPO Lučenec
-
14:00
BK Gabko Senec vs ŠBK Junior Levice
-
14:00
CBK 2005 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
14:30
Piešťanské Čajočky vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
15:00
TYDAM UPJŠ Košice vs TJ Slávia Medik Martin
-
15:30
BK ZŠ Zvolen vs MBK Victoria Žilina
-
15:30
CBK 2005 Košice vs TYDAM UPJŠ KOŠICE - MS
-
16:00
BK Gabko Senec vs ŠBK Junior Levice
-
17:00
BK ZŠ Zvolen vs MBK Victoria Žilina
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs BK MŠK Kežmarok
Nedeľa, 17. Február 2019
-
09:30
MBK Victoria Žilina vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
10:00
BK ZŠ Zvolen vs MBK Ružomberok
-
11:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Šamorín
-
11:00
MBK Victoria Žilina vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
11:30
BK ZŠ Zvolen vs MBK Ružomberok
-
12:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
12:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs ŠBK Šamorín
-
14:00
BKM Junior UKF Nitra vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica