Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 19. Júne 2021
09:30
ZŠ Hôrka
,
Nitra
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini U12 - Západ - Z1.
BK Vráble - MS
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Ján Bomberovič
2. rozhodca
Patrik Skipala
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mikroliga U10 - Stred - S1.
MBA Prievidza
vs
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Jakub Nagy
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:30
ZŠ Budatín
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred - S1.
BKM Žilina
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Peter Bullo
2. rozhodca
Samuel Hoferica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:30
ZŠ Hôrka
,
Nitra
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini U12 - Západ - Z2.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
MBK Stará Turá
1. rozhodca
Ján Bomberovič
2. rozhodca
Patrik Skipala
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:45
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mikroliga U10 - Stred - S2.
MBA Prievidza
vs
B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Jakub Nagy
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:15
ZŠ Budatín
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred - S2.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
CBK U11 - MS
1. rozhodca
Peter Bullo
2. rozhodca
Samuel Hoferica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:30
ZŠ S.Chalupku
,
Prievidza
Nižšia súťaž - 1.liga Mikroliga U10 - Stred - S3.
B.S.C. Bratislava
vs
1. rozhodca
Veronika Obertová
2. rozhodca
Jakub Nagy
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ Budatín
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred - S3.
BKM Žilina
vs
YOUNG ANGELS U11 Košice
1. rozhodca
Miroslav Tomek, ml.
2. rozhodca
Miroslav Tomek, st.
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ Hôrka
,
Nitra
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini U12 - Západ - Z3.
BK Vráble - MS
vs
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
1. rozhodca
Ján Bomberovič
2. rozhodca
Matej Vozár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:30
ZŠ Budatín
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred - S4.
BAM Poprad
vs
BK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Miroslav Tomek, ml.
2. rozhodca
Miroslav Tomek, st.
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:00
ZŠ Hôrka
,
Nitra
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini U12 - Západ - Z4.
BKM Junior UKF Nitra
vs
MBK Stará Turá
1. rozhodca
Patrik Skipala
2. rozhodca
Matej Vozár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ZŠ Budatín
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie mini U11 5x5 - Stred - S5.
YOUNG ANGELS U11 Košice
vs
CBK U11 - MS
1. rozhodca
Miroslav Tomek, ml.
2. rozhodca
Miroslav Tomek, st.
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca