Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 12. Júne 2021
09:30
ŠH T-18 Plavisko
,
Ružomberok
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini žiačky U12 - Stred - S2.
MBK Ružomberok
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Peter Bullo
2. rozhodca
Terézia Sagalincová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini žiačky U12 - Stred - S5.
ORAVA BasCats
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Martin Matejčík
2. rozhodca
Jakub Nagy
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Západ - Z1.
ŠBK Šamorín
vs
BK Slovan Bratislava
1. rozhodca
Tomáš Szarka
2. rozhodca
Jaroslav Minda
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:00
ZŠ Námestie mladosti
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - S1.
BKM Žilina
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Samuel Hoferica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:30
ŠH T-18 Plavisko
,
Ružomberok
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini žiačky U12 - Stred - S3.
BAM Poprad
vs
IMC Slovakia Považská Bystrica
1. rozhodca
Terézia Sagalincová
2. rozhodca
Peter Bullo
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:30
ŠH Koniareň, Poľná 49
,
Ružomberok
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini žiačky U12 - Stred - S6.
ORAVA BasCats
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Jakub Nagy
2. rozhodca
Martin Matejčík
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšľie žiačky U13 - Západ - Z2.
BK AŠK Slávia Trnava
vs
BK Lokomotíva Sereď
1. rozhodca
Jaroslav Minda
2. rozhodca
Tomáš Szarka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
12:45
ZŠ Námestie mladosti
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - S2.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Samuel Hoferica
2. rozhodca
Matej Vozár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:30
ŠH T-18 Plavisko
,
Ružomberok
Nižšia súťaž - 1.liga Staršie mini žiačky U12 - Stred - S4.
MBK Ružomberok
vs
IMC Slovakia Považská Bystrica
1. rozhodca
Peter Bullo
2. rozhodca
Terézia Sagalincová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšľie žiačky U13 - Západ - Z3.
BK Slovan Bratislava
vs
BK AŠK Slávia Trnava
1. rozhodca
Tomáš Szarka
2. rozhodca
Jaroslav Minda
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:15
ZŠ Námestie mladosti
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - S3.
BKM Žilina
vs
BKM Junior UKF Nitra
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Samuel Hoferica
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
16:45
ZŠ Námestie mladosti
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšie žiačky U13 - Stred - S4.
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Richard Sirocký
2. rozhodca
Matej Vozár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Nižšia súťaž - 1.liga Mladšľie žiačky U13 - Západ - Z4.
BK Lokomotíva Sereď
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Tomáš Szarka
2. rozhodca
Jaroslav Minda
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca