Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Nedeľa, 4. Október 2020
,
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Západ - A5.
Levy Senec
vs
Inter Bratislava žltí
1. rozhodca
2. rozhodca
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:00
ZŠ Majerníkova 62
,
Bratislava
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Západ - A4.
MBK Karlovka Bratislava
vs
B.S.C. Bratislava
1. rozhodca
Rastislav Jančár
2. rozhodca
Martin Struhár
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Východ - D5.
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
vs
1. rozhodca
Martin Kuchár
2. rozhodca
Jozef Špirka
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
09:30
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Západ - B4.
Inter Bratislava čierni
vs
MBA Prievidza
1. rozhodca
Miroslav Hančík
2. rozhodca
Darko Anastasov
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
10:00
ZŠ Limbová, Solinky
,
Žilina
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Východ - C5.
MBK Victoria Žilina
vs
MŠK BK Žiar nad Hronom
1. rozhodca
Igor Juhás
2. rozhodca
Ján Faith
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
11:30
ZŠ SNP 3
,
Ivanka pri Dunaji
Nižšia súťaž - 1.liga Žiačky U14 - Západ - Z3.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Danka Gybeľová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
MŠH Nižná brána 17
,
Kežmarok
Nižšia súťaž - 1.liga Žiaci U14 - Východ - D4.
BK MŠK Kežmarok
vs
RIM Basket Košice
1. rozhodca
Eduard Cetl
2. rozhodca
Marko Kalafut
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
13:00
ZŠ SNP 3
,
Ivanka pri Dunaji
Nižšia súťaž - 1.liga Žiačky U14 - Západ - Z6.
BK Klokani Ivanka pri Dunaji
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Jozef Stopka
2. rozhodca
Danka Gybeľová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Nižšia súťaž - 1.liga Žiačky U14 - Východ - V2.
ŠKBD Spišská Nová Ves
vs
Young Angels U14 Košice
1. rozhodca
Róbert Cibulka
2. rozhodca
Terézia Sagalincová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
15:15
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Nižšia súťaž - 1.liga Žiačky U14 - Východ - V5.
ŠKBD Spišská Nová Ves
vs
Young Angels U14 Košice
1. rozhodca
Róbert Cibulka
2. rozhodca
Terézia Sagalincová
3. rozhodca
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca