-
00:01
AKAPO Lučenec vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
00:01
MBK VICTORIA ŽILINA vs ŠBK Junior Levice
-
00:01
MBK VICTORIA ŽILINA vs AKAPO Lučenec
-
00:01
ŠBK Junior Levice vs MBK VICTORIA ŽILINA
-
09:00
MBA Prievidza vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs AKAPO Lučenec
-
09:00
BKM SPU NITRA vs BK Gabko Senec
-
09:00
BK AŠK Slávia Trnava vs Piešťanské Čajočky
-
09:30
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
09:30
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
09:45
RIM Basket Košice vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
10:00
MBA Prievidza vs BK ZŠ Zvolen
-
10:00
BK ŠPD Rožňava vs RIM Basket Košice
-
10:00
BK ZŠ Zvolen MS vs MBK Ružomberok
-
10:00
ŠBK Šamorín vs BKM Junior UKF Nitra
-
10:00
BK Slovan Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
10:00
BA Čaňa vs MBK Ružomberok
-
10:00
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
10:00
BKM Žilina-Hájik vs ŠBK Šamorín GREEN
-
10:15
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
10:15
BKM Žilina-Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:30
BK AŠK Slávia Trnava vs Piešťanské Čajočky
-
10:45
BKM SPU NITRA vs BK Gabko Senec
-
11:00
RIM Basket Košice vs ABOVIA 96 Košice
-
11:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs AKAPO Lučenec
-
11:00
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves vs 1.BK Michalovce
-
11:00
B.S.C. Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
11:00
MBK Karlovka Bratislava vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
11:30
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
11:30
MBA Prievidza vs BK ZŠ Zvolen
-
11:30
BK ŠPD Rožňava vs RIM Basket Košice
-
11:30
BKM Žilina-Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:30
BK ZŠ Zvolen MS vs MBK Ružomberok
-
11:30
ŠBK Šamorín vs BKM Junior UKF Nitra
-
11:30
BK Slovan Bratislava - MS vs MBK Stará Turá
-
11:30
BAM Poprad vs YOUNG ANGELS U14 Košice
-
11:30
BKM Žilina-Hájik vs ŠBK Šamorín GREEN
-
11:45
BA Čaňa vs MBK Ružomberok
-
12:15
ABOVIA 96 Košice vs ŠBK GALAXY Košice yellow
-
12:30
B.S.C. Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
12:45
IMC Slovakia Považská Bystrica vs MBA Prievidza
-
14:00
MBA Prievidza vs MŠK BK Žiar nad Hronom
-
14:00
B.S.C. Bratislava vs MBK Karlovka Bratislava
-
14:00
BAM Poprad vs AKAPO Lučenec
-
14:30
BK Prešovské kone Iskra Prešov vs TYDAM UPJŠ KOŠICE
-
14:45
ABOVIA 96 Košice vs RIM Basket Košice
-
15:00
BK Junior Komárno vs B.S.C. Bratislava
-
15:15
MŠK BK Žiar nad Hronom vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
15:30
BAM Poprad vs AKAPO Lučenec
-
18:00
BK Gabko Senec vs MBK Karlovka Bratislava
-
18:00
BK ŠPD Rožňava vs 1.BK Humenné
-
18:00
BK DSG Dunajská Streda vs MBK AŠK Slávia Trnava
-
19:00
BK EXIT Nitra vs TJ Iskra Partizánske
-
19:00
BK DOMOV Topoľčany vs BK Klokani Ivanka pri Dunaji
-
19:00
BBK Bánovce nad Bebravou vs MŠK BO Holíč