-
09:00
ŠBK Handlová vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
09:00
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Fándly Sereď
-
09:00
BK Lokomotíva Sereď B vs ŠBK Handlová
-
09:30
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
10:00
MBK Ružomberok vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
10:00
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MBK Stará Turá
-
10:00
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
10:00
ŠKP BBC Banská Bystrica vs MBK Liptovský Mikuláš
-
10:30
Young Angels Blue Košice vs ŽBK Rožňava
-
10:30
ŠBK Handlová vs IMC Slovakia Považská Bystrica
-
10:30
MBK AŠK Slávia Trnava vs ŠBK Fándly Sereď
-
10:30
ŠBK Handlová vs BK Lokomotíva Sereď B
-
11:00
MBK Ružomberok vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
11:00
Piešťanské Čajočky vs ŠBK Šamorín
-
11:00
BA Čaňa vs BAM Poprad
-
11:00
BK UVL Košice vs BK MŠK Kežmarok
-
11:30
BK Klokani Ivanka pri Dunaji vs MBK Stará Turá
-
11:30
MŠK BK Žiar nad Hronom vs MBA Prievidza
-
12:00
BKM Žilina - Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
12:00
Piešťanské Čajočky vs ŠBK Šamorín
-
12:00
Young Angels Blue Košice vs ŽBK Rožňava
-
12:00
MBK Ružomberok vs Young Angels Yellow Košice
-
12:00
MBK VICTORIA ŽILINA vs MBK Liptovský Mikuláš
-
12:00
Školský ŠK B.S.C. Bratislava vs BKM SPU Nitra
-
12:15
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Slovan Bratislava
-
13:00
BKM Žilina - Závodie vs BK ŠKP 08 Banská Bystrica
-
13:00
BK Inter Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
13:30
MBK Ružomberok vs Young Angels Yellow Košice
-
13:30
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Stará Turá
-
13:30
MBK VICTORIA ŽILINA vs MBK Liptovský Mikuláš
-
13:30
Školský ŠK B.S.C. Bratislava vs BKM SPU Nitra
-
13:30
TYDAM UPJŠ Košice vs 1.BK Humenné
-
13:45
BK AŠK Slávia Trnava vs BK Slovan Bratislava
-
14:00
MBK Ružomberok vs BKM Žilina - Závodie
-
14:00
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
14:30
BK Inter Bratislava vs BK Lokomotíva Sereď
-
15:00
MBK Ružomberok vs BKM Žilina - Závodie
-
15:00
BKM Bardejov vs ŠKBD Spišská Nová Ves
-
15:00
BK ŠKP 08 Banská Bystrica vs MBK Stará Turá
-
15:00
Družba Piešťany vs BKM Iskra Svit B
-
15:30
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior UKF Nitra
-
17:00
BK AŠK Slávia Trnava vs BKM Junior UKF Nitra
-
17:00
BKM DASTET Krompachy vs 1.BK Humenné
-
17:30
BK Prešovské kone Iskra Prešov vs TYDAM UPJŠ Košice