Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Február,
2023
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Január
Február 2023
Marec
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
30
31
1
2
3
4
5
15:00
Sobota 04
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
Young Angels Košice
17:00
Nedeľa< 05
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BC Komárno
17:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
SPIŠSKÍ RYTIERI
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Slávia Banská Bystrica
+
Piešťanské Čajky
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Baník Handlová
+
BC Prievidza
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BKM Lučenec
6
7
8
9
10
11
12
18:00
Streda 08
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
17:30
Piatok 10
Prípravný zápas - mládežnícke reprezentácie
Slovensko U20 W
+
Česko U20 W
17:00
Sobota 11
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
Patrioti Levice
18:00
Prípravný zápas - mládežnícke reprezentácie
Slovensko U20 W
+
Česko U20 W
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
MBK Baník Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Komárno
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BKM Lučenec
+
BC Prievidza
13
14
15
16
17
18
19
19:00
Utorok 14
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Patrioti Levice
+
BC Komárno
18:00
Piatok 17
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
BKM Lučenec
+
Iskra Svit
15:00
Sobota 18
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
CBK Košice
16:00
Nedeľa< 19
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BAM Poprad
+
Young Angels Košice
20:15
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
Patrioti Levice
+
SPIŠSKÍ RYTIERI
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Slávia Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
18:30
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
Patrioti Levice
+
Iskra Svit
20
21
22
23
24
25
26
18:00
Utorok 21
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
ŠBK Šamorín
+
Piešťanské Čajky
17:00
Sobota 25
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajky
18:00
Nedeľa< 26
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Slávia Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
17:00
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK ŠK UMB Banská Bystrica
+
BAM Poprad
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
CBK Košice
+
Young Angels Košice
27
28
1
2
3
4
5