Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Február,
2019
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Február 2019
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
28
29
30
31
1
2
3
18:00
Piatok 01
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BC Prievidza
17:00
Sobota 02
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Young Angels Košice
+
ŠBK Šamorín
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
BK Inter Bratislava
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK Handlová
+
BKM Lučenec
4
5
6
7
8
9
10
18:00
Utorok 05
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Piešťanské Čajky
+
MBK Ružomberok
18:00
Streda 06
Alpe Adria Cup
BK Levickí Patrioti
+
KK Vrijednosnice Osijek
18:00
Sobota 09
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Piešťanské Čajky
+
Young Angels Košice
16:00
Nedeľa< 10
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BKM Junior UKF Nitra
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BAM Poprad
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
+
MBK Handlová
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Inter Bratislava
+
PP & TV Raj Žilina
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
PP & TV Raj Žilina
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BC Prievidza
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
18:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
+
BKM Lučenec
19:00
Slovenská basketbalová liga - Základná časť
BK Levickí Patrioti
+
MBK Handlová
11
12
13
14
15
16
17
17:30
Streda 13
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BAM Poprad
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
13:00
Piatok 15
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
PP & TV Raj Žilina
+
BC Prievidza
13:00
Sobota 16
Slovenský pohár ženy - Finálový turnaj
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
13:00
Nedeľa< 17
Slovenský pohár ženy - Finálový turnaj
Young Angels Košice
+
ŠBK Šamorín
15:30
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
BK Levickí Patrioti
+
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
15:30
Slovenský pohár ženy - Finálový turnaj
Young Angels Košice
+
Piešťanské Čajky
15:30
Slovenský pohár ženy - Finálový turnaj
MBK Ružomberok
+
Piešťanské Čajky
18:00
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
BK Inter Bratislava
+
Mestský športový klub Holíč
18:00
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
+
18:00
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
BK Inter Bratislava
+
BK Levickí Patrioti
20:15
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
Iskra Svit
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
20:15
Slovenský pohár muži - Finálový turnaj
+
18
19
20
21
22
23
24
17:30
Štvrtok 21
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BK Slovan Bratislava
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
18:00
Sobota 23
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
ŠBK Šamorín
+
MBK Ružomberok
18:00
Nedeľa< 24
Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto
BAM Poprad
+
BKM Junior UKF Nitra
25
26
27
28
1
2
3
18:00
Streda 27
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Young Angels Košice
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto
Piešťanské Čajky
+
ŠBK Šamorín