Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Október,
2018
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Október 2018
Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
1
2
3
4
5
6
7
18:00
Streda 03
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BKM Junior UKF Nitra
17:00
Sobota 06
Extraliga muži - základná časť
PP TV Raj Žilina
+
BC Prievidza
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
Iskra Svit
18:00
Extraliga muži - základná časť
MBK Handlová
+
BK Levickí Patrioti
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
BAM Poprad
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
BK Slovan Bratislava
8
9
10
11
12
13
14
18:00
Utorok 09
Extraliga muži - základná časť
BKM Lučenec
+
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
18:00
Streda 10
Alpe Adria Cup
BK Levickí Patrioti
+
BK Armex Děčín
17:30
Štvrtok 11
Extraliga ženy - Základná časť
BK Slovan Bratislava
+
Young Angels Košice
17:00
Sobota 13
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
BAM Poprad
17:00
Nedeľa< 14
Extraliga ženy - Základná časť
BKM Junior UKF Nitra
+
Young Angels Košice
19:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
PP TV Raj Žilina
18:00
Extraliga muži - základná časť
Iskra Svit
+
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK Levickí Patrioti
+
BKM Lučenec
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK Inter Bratislava
+
MBK Handlová
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
ŠBK Šamorín
15
16
17
18
19
20
21
18:00
Streda 17
Extraliga muži - základná časť
PP TV Raj Žilina
+
Iskra Svit
16:00
Sobota 20
Extraliga muži - základná časť
BC Prievidza
+
BKM Lučenec
18:00
Nedeľa< 21
Extraliga muži - základná časť
BK Inter Bratislava
+
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
18:00
Extraliga muži - základná časť
MBK Handlová
+
BC Prievidza
16:00
Extraliga ženy - Základná časť
BKM Junior UKF Nitra
+
BK Slovan Bratislava
18:00
Extraliga muži - základná časť
BKM Lučenec
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga muži - základná časť
Iskra Svit
+
BK Levickí Patrioti
18:00
Extraliga muži - základná časť
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
+
BK Levickí Patrioti
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK Handlová
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Piešťanské Čajky
+
MBK Ružomberok
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
ŠBK Šamorín
+
BAM Poprad
18:00
Extraliga ženy - Základná časť
Young Angels Košice
+
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
22
23
24
25
26
27
28
18:00
Streda 24
Central European Woman League
Young Angels Košice
+
UBI Graz
17:30
Štvrtok 25
Extraliga ženy - Základná časť
BK Slovan Bratislava
+
Piešťanské Čajky
17:00
Sobota 27
Extraliga ženy - Základná časť
MBK Ružomberok
+
ŠBK Šamorín
16:30
Nedeľa< 28
Extraliga ženy - Základná časť
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
+
BKM Junior UKF Nitra
18:00
Extraliga muži - základná časť
MBK Handlová
+
PP TV Raj Žilina
17:30
Extraliga ženy - Základná časť
BAM Poprad
+
Young Angels Košice
18:00
Extraliga muži - základná časť
BKM Lučenec
+
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
18:00
Extraliga muži - základná časť
Iskra Svit
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga muži - základná časť
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
+
BC Prievidza
18:00
Extraliga muži - základná časť
BC Prievidza
+
BK Levickí Patrioti
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK Levickí Patrioti
+
BK Inter Bratislava
18:00
Extraliga muži - základná časť
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
+
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
18:00
Extraliga muži - základná časť
PP TV Raj Žilina
+
BKM Lučenec
29
30
31
1
2
3
4