Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Predchádzajúci Deň
Sobota, 22. Január 2022
Nasledujúci Deň
15:00
Dom športu, Bratislava
,
Bratislava
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B6.
BK Slovan Bratislava
vs
BAM Poprad
1. rozhodca
Stanislav Bara
2. rozhodca
Roman Lamoš
3. rozhodca
Mária Donovalová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Miroslav Kuzmiak
StandBy rozhodca
16:00
Stará jazdiareň
,
Košice
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A6.
Young Angels Košice
vs
MBK Ružomberok
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Matúš Čurilla
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Petr Sudek
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 1.-4.miesto - A5.
Piešťanské Čajky
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Martin Margala
2. rozhodca
Marek Turčin
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Milan Brziak
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠC Samaria
,
Šamorín
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Nadstavba 5.-8.miesto - B5.
ŠBK Šamorín
vs
BK ŠK UMB Banská Bystrica
1. rozhodca
Ján Kurpaš
2. rozhodca
Peter Macura
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Richard Hlinka
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Iskra Aréna (ŠH)
,
Svit
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 81.
Iskra Svit
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Anton Šarišský
3. rozhodca
Lukáš Životský
Komisár
Observer
Eduard Cetl
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 82.
BC Prievidza
vs
BC Komárno
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Tomáš Doušek
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
Igor Pipíška
StandBy rozhodca