Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Streda, 4. November 2020
15:45
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Navyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 61.
SPIŠSKÍ RYTIERI
vs
MBK Baník Handlová
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:30
Aréna Poprad
,
Poprad
Navyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 28.
BAM Poprad
vs
ŠBK Šamorín
1. rozhodca
Michal Perečinský
2. rozhodca
Mária Donovalová
3. rozhodca
Róbert Cibulka
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
Navyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 27.
Piešťanské Čajky
vs
Young Angels Košice
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Ladislav Bartoš
3. rozhodca
Artjoms Ribakovs
Komisár
Observer
Petr Sudek
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Navyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 63.
BC Prievidza
vs
BKM Lučenec
1. rozhodca
Anton Šarišský
2. rozhodca
Martin Margala
3. rozhodca
Eduard Uhrin
Komisár
Observer
Boris Gabara
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
Športová hala Pasienky
,
Bratislava
Navyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 64.
BK Inter Bratislava
vs
Patrioti Levice
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Tomáš Doušek
3. rozhodca
Roman Lamoš
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:30
Mestská športová hala, Spišská Nová Ves
,
Spišská Nová Ves
Navyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 26.
ŠKBD Spišská Nová Ves
vs
BK ŠK UMB Banská Bystrica
1. rozhodca
Vladimír Karnay
2. rozhodca
Lukáš Životský
3. rozhodca
Matúš Čurilla
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca