Úvod
Delegácie
Najvyššia súťaž
Vyššia súťaž
Nižšia súťaž
Všetky súťaže
Oznámenia
Vzdelávanie
Videá
Dokumenty
Formuláre
person_outline
Používateľské meno
Heslo
Pamätaj si ma
Prihlásiť
search
Mesiac
Týždeň
Dnes
Prejsť na mesiac
Január
Február
Marec
Apríl
Máj
Júne
Júl
August
September
Október
November
December
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Prejsť na mesiac
Sobota, 30. November 2019
14:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
European Women's Basketball League - 1.
Žabiny Brno
vs
1. rozhodca
Martin Margala
2. rozhodca
Lukáš Životský
3. rozhodca
Jakub Izák
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
14:00
ZŠ Majerníkova 62
,
Bratislava
Najvyššia súťaž - Extraliga ženy - Základná časť - 26.
Dubček Bratislava
vs
BK ŠKP 08 Banská Bystrica
1. rozhodca
Ladislav Bartoš
2. rozhodca
Peter Macura
3. rozhodca
Martin Hudec
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
17:00
Diplomat aréna
,
Piešťany
European Women's Basketball League - 2.
Piešťanské Čajky
vs
PINKK Pecsi 424
1. rozhodca
Stanislav Bara
2. rozhodca
3. rozhodca
Veronika Obertová
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
MŠH Športová
,
Komárno
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 66.
MBK RIEKER Com-Therm Komárno
vs
Inter Bratislava
1. rozhodca
Zdenko Zubák
2. rozhodca
Roman Lamoš
3. rozhodca
Tomáš Turček
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH
,
Prievidza
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 67.
BC Prievidza
vs
MBK Baník Handlová
1. rozhodca
Peter Ženiš
2. rozhodca
Tomáš Doušek
3. rozhodca
Richard Sirocký
Komisár
Observer
Petr Sudek
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH ARENA
,
Lučenec
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 68.
BKM Lučenec
vs
BK Slávia Žilina
1. rozhodca
Marek Kúkelčík
2. rozhodca
Peter Karniš
3. rozhodca
Peter Gacík
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca
18:00
ŠH Levice
,
Levice
Najvyššia súťaž - Slovenská basketbalová liga - Základná časť - 69.
Patrioti Levice
vs
BK 04 AC LB Spišská Nová Ves
1. rozhodca
Zdenko Tomašovič
2. rozhodca
Anton Šarišský
3. rozhodca
Eduard Uhrin
Komisár
Observer
Hodnotiaci
StandBy rozhodca