person_outline
search
  • Dokumenty
  • Posted
  • Čítať 734 krát

Prihláška pre sezónu 2018/2019 - rozhodcovia

Milí kolegovia,

tu nájdete prihlášku pre rozhodcu na sezónu 2018/2019.

Na základe vyplnenej prihlášky vám bude poslaná pozvánka na predsezónny seminár rozhodcov, ktorý bude v termíne 21.-23.09.2018. Tento seminár bude v jednom termíne tak, že hlavná časť seminára (sobota 22.09.2018) bude spoločná pre rozhodcov všetkých súťaží. Pozvánka s presným programom seminára vám bude posielaná začiatkom augusta po spracovaní všetkých prihlášok. Termín seminára bol stanovený na najneskorší možný termín (týždeň pre začatím súťaží), verím že si prispôsobíte svoje programy tak, aby ste sa vedeli daného seminára zúčastniť.

Zároveň tu nájdete aj dokument, ktorý dostanú všetci členovia SBA – tréneri, rozhodcovia, hráči, hráči 3x3, ostatní členovia SBA. Každý jeden člen SBA, musí odovzdať podpísaný súhlas na SBA. Preto vás prosím o vyplnenie daného súhlasu a jeho odovzdanie na predsezónnom seminári.

V prípade, že viete o niekom, kto minulú sezónu nebol medzi aktívnymi rozhodcami a chcel by sa v nasledujúcej sezóne vrátiť k rozhodovaniu, prosím dajte mi info. Pošlem mu prihlášku samostatne.

 

Prihlášky sú v oboch formátoch, lebo niektorí ste to minulý rok nevedeli otvoriť.

 

VV KR SBA

Stiahnuť prílohy:

Naposledy zmenené pondelok, 23 July 2018 19:14
(1 Hlasovať)
Pre písanie komentárov sa prihláste